Data publikacji: 23 listopada 2022 przez w Aktualności Statystyka: 1018 Views

Bezpłatne szkolenie m.in. dla organizacji pozarządowych – rozwiązywanie konfliktów.

Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, kiedy musimy przeprowadzić ważną rozmowę i zależy nam by wpłynęła budująco na efektywność zespołu w naszej organizacji? Jak radzić sobie z konfliktem w zespole? Na te pytania znajdziecie odpowiedź podczas bezpłatnego szkolenia.

🔵Rozwiązywanie konfliktów w Podmiotach Ekonomii Społecznej – 07.12.2022 (środa)
Ta jednodniowa przygoda pozwoli m.in. na:
– zapoznanie się ze sposobami: rozwiązywania problemów w zespole, udzielania informacji zwrotnej, radzenia sobie z zastrzeżeniami
– analizę stylów radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych
– zapoznanie się ze sposobami rozwiązywania sytuacji konfliktowych w organizacji.

– udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny
– liczba miejsc ograniczona
– szkolenia trwają w godzinach od 8 do 16
– zgłoszenie na szkolenie poprzez: 📧e-mail paulina@lsio.org.pl lub telefonicznie ☎️76 721 06 60
– dla uczestników przewidziano bufet kawowy oraz ciepły posiłek

👉Szkolenie jest przeznaczone dla przedstawicieli i przedstawicielek podmiotów ekonomii społecznej, w tym m.in. przedsiębiorstw społecznych, organizacji pozarządowych tj. stowarzyszeń i fundacji z terenu powiatu legnickiego, lubińskiego, górowskiego, polkowickiego, głogowskiego i miasta Legnica.

👉W przypadku zakwalifikowania się do udziału w szkoleniu/ach niezbędnym będzie wypełnienie oraz podpisanie Formularza zgłoszeniowego do projektu oraz Umowy szkoleniowo – doradczej oraz innych dokumentów związanych z m.in. nie później jednak niż w dzień rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „OWES dla subregionu legnicko – głogowskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020, Działanie 9.4 Wspieranie gospodarki społecznej.

Skip to content