LSIO – o nas

Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich powstało w 1999 r. jako efekt spotkania grupy kilkunastu znajomych i przyjaciół, połączonych wspólną pasją – budową społeczeństwa obywatelskiego i aktywizacją mieszkańców Dolnego Śląska. W trakcie kilku lat zespół nabierał doświadczenia i profesjonalizował swoje działania. Dużą zmianę przyniosła pierwsza połowa ubiegłej dekady, kiedy to przed organizacjami pozarządowymi otworzyły się nowe drogi realizacji zadań publicznych. Od tego czasu Stowarzyszenie zrealizowało kilkadziesiąt projektów o znaczeniu lokalnym, subregionalnym i wojewódzkim.

Dzięki takim atutom jak wiarygodność w działaniu, umiejętność skutecznego diagnozowania potrzeb, czy pomoc w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, a także realizacji licznych inicjatyw społecznych, Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich stało się silnym oparciem i naturalnym partnerem dla wielu podmiotów w regionie.

LSIO

LSIO

Archiwum

Wizja Legnickiego Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich z 2004 roku

Jest rok 2009. Jesteśmy grupą znajomych odnoszącą się do wartości; szacunku, otwartości, tolerancji i przyjaźni.  Nasze stowarzyszenie jest znane z jakości i umiejętności pracy metodą projektową.  Posiadamy wykształconą i doświadczoną kadrę, która realizuje swoje indywidualne cele (marzenia) w pracy na rzecz społeczeństwa Legnicy i powiatu legnickiego. Poprzez rozwój osobisty rozwijamy swoje umiejętności zawodowe. Posiadamy stabilne i nowoczesne zaplecze techniczne ułatwiające pracę.

Skip to content